Buďte na svátek zamilovaných připraveni, nepodceňte výběr kvalitní gastronomie

Pro některé jeden z nejromantičtějších dnů v roce. Letošní svatý Valentýn vychází na neděli 14. února. Nejste-li královnou kuchyně, přenechte raději přípravu kulinářských specialit odborníkům a objednejte si zamilované menu třeba až do postele.  

Láska prochází žaludkem, o svatém Valentýnu to platí dvojnásob. Domácí romantickou atmosféru vám zprostředkují nejen svíčky a květiny, ale také kvalitní gastronomie. „Na svátek všech zamilovaných řada restaurací připravuje speciální valentýnská menu, jejichž součástí jsou i afrodisiakální suroviny, jež k tomuto dni neodmyslitelně patří,“ říká Filip Drnek, obchodní ředitel největší on-line služby na dovážku jídla a pití z restaurací u nás, společnosti DámeJídlo.cz. 

Na Dámejídlo.cz tak 14. února budete moci objednávat nejen středomořské speciality, lehkou asijskou nebo vášnivě ostrou mexickou kuchyni, také delikátní sushi, vegetariánské dobroty ale především pokrmy, které budou oslavovat svátek všech zamilovaných. Připravte se tedy na čokoládové speciality ozdobené jahodami a liči, chřestové pokrmy nebo kvalitní hovězí steaky či burgery. Jedinečnost okamžiku dvou zamilovaných podtrhne také šampaňské či červené víno, které můžete rovněž on-line objednat. Oba nápoje jsou mimochodem také považovány za afrodisiaka. Nechcete-li to s jídlem na svatého Valentýna příliš přehánět, můžete si nechat doručit zajímavé chuťovky, krekry, chipsy nebo olivy. Především pravé španělské olivy doporučujeme podávat se suchým martini a pouze ve dvou.