Jablonecký ples slaví čtvrtstoletí

V pokladně Eurocentra začal prodej vstupenek na 25. ples statutárního města Jablonec nad Nisou. Ten se koná v sobotu 25. ledna od 20 hodin ve velkém sále Eurocentra a šek na částku 25 tisíc korun věnuje město regionální organizaci Tichý svět. 

Ples statutárního města Jablonec nad Nisou má tradičně i charitativní rozměr, a to už od svého 7. ročníku v roce 2002. „Tehdy jsem předával šek na 25 tisíc korun ještě jako starosta Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí ČR. Letos předám podobný šek organizaci Tichý svět,“ konstatuje jablonecký primátor Jiří Čeřovský. 

Organizace Tichý svět poskytuje neslyšícím všestrannou podporu a ulehčuje jim začlenění do společnosti. Nabízí sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství a tlumočnické služby. „Neslyšící z organizace Tichý svět se letos postarají také o netradiční předtančení,“ prozrazuje Kateřina Rosendorf ze společnosti Eurocentrum a dodává: „Kromě bohaté tomboly se návštěvníci mohou těšit i na fotokoutek, ze kterého si na památku odnesou zdarma vytištěnou fotografii.“ 

Moderátorského mikrofonu se ujme Martin Kraus, hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Olga Lounová se svou kapelou a kromě zpěvu předvede i pár akrobatických kousků, k tanci a poslechu zahraje jako už tradičně Orchestr Ladislava Bareše se svými sólisty. Vstupenky jsou v prodeji v pokladně Eurocentra za 399 korun. 

Foto ilustrační. Zdroj: pixabay.com