Mezinárodní divadelně-hudební show LANTERNA FUTURI - ON TOUR!

Po dobu deseti dní se třicet mladých herců a muzikantů ze tří zemí (ČR, SRN, PL) zabývalo hledáním  umělecké formy ztvárnění vztahů mezi pojmy JÁ a MY a s nimi spojenými problémy. Co se jim podařilo objevit v sobě samých a v rámci takto vzniklé skupiny se pro ně stalo  materiálem pro diskusi a následný vznik divadelních scén a hudebních motivů. 

Po dobu deseti dní se třicet mladých herců a muzikantů ze tří zemí (ČR, SRN, PL) zabývalo hledáním  umělecké formy ztvárnění vztahů mezi pojmy JÁ a MY a s nimi spojenými problémy. Co se jim podařilo objevit v sobě samých a v rámci takto vzniklé skupiny se pro ně stalo  materiálem pro diskusi a následný vznik divadelních scén a hudebních motivů. Tuto divadelně-hudební show nyní představí veřejnosti. 

Trasa turné: 
 
25.07.2012 – Zittau,  Olbersdorfer See – 17:00
26.07.2012 – Szklarska Poręba, Skwer Radiowej Trójki – 17:30
27.07.2012 – Doksy, hlavní pláž u Máchova jezera – 17:00
28.07.2012 – Hrádek n. N., hlavní pláž u jezera Kristyna – 18:00
Vždy naživo!
 
Účinkují:
Nguyen Thanh Thuy – Diana, Tran Thanh Dat – Filip, Radka Havlasová, Ondřej Obergruber, Jonáš Freundorfer, Jakub Trmal, Mája Křížová, Bára Ptáčková, Pawlik Mareš, Tolja Iljuk, Dorota  Odzimek, Ewa Galica, Karolina Zach, Julia Gorzelak, Marta Drewniak, Magdalena Kaczmarczyk, Natalia Madeyska, Wiktoria Garnowska, Agnieszka Siemion,  Adrian Szwed, Patryk Szwed, Marianna Krassowska, Katarzyna Greta, Jasmin Hennig, Felix  Neumann, Nicolas Gubsch, Friedolin Kiekgusch, Erik Dutschke, Mirjam Kiekgusch, Anne Schubert, Rudolf Kanter, Hans Narva, Mattef Kuhlmey, Tadeusz Ratuszniak, Vessela Radeva, Bartosz Boniecki, Ola Bogdańska, Karolina Jakubowska, Eva Vodičková, Michaela Bauerová, Frank Rischer, Ruth Lorenz 
 
WE will Rock You!