Na biatlonovou exhibici autobusem

Biatlonovou exhibici, která se koná v sobotu 24. března i letos město Jablonec nad Nisou podpoří organizovanou hromadnou dopravou do Břízek.   

Stalo se dobrým zvykem posledních let, že město po dohodě s organizátorem akce, klubem SKP Kontspitz, hradí náklady na speciální autobusovou linku, která jezdí z centra města do Břízek k trafostanici a zjednodušuje tak dopravu diváků na prestižní a hojně navštěvovanou sportovní událost roku. „Dopravu do Břízek jsme poprvé organizovali v roce 2016, kdy exhibice kolidovala se zahájením Velikonočních slavností,“ vzpomíná primátor Petr Beitl. 

„V letošním roce je sice exhibice v sobotu, ale zajištěním shuttle busů chceme ulevit již tak dopravně zatížené oblasti přehrady a Břízek. Zastávka u přehrady navíc umožní lidem, kteří navštíví v rámci Dne vody přehradu, aby stihli i biatlon,“ vysvětluje Beitl. 

Autobusy budou odjíždět z autobusového nádraží, ze stanoviště č. 7 v 10, 11 a 13 hodin. Zastávky na trase budou: Horní náměstí, U Přehrady, ABB Elektro-Praga. Konečná Břízky. Doprava zpět organizovaná není. 

http://www.skpjablonec.cz/