Nový bluetooth reproduktor Polk Boom Bit

Společnost Audiopro, autorizovaný distributor více než 40 zahraničních společností s profesionální AV technikou, představuje novinku – malý nositelný reproduktor Polk BOOM Bit.   

Polk BOOM Bit je malý bluetooth reproduktor, který lze mít s sebou úplně všude – při cestování po městě i v přírodě, ale také při sportování. Zde je dokonce lepší než sluchátka, protože při poslechu hudby vnímáte i zvuky z okolí. Díky integrované sponě jej snadno připevníte na oblečení, batoh, nebo kamkoliv vás napadne.

Je malý, váží jen několik gramů, ale na své rozměry je překvapivě výkonný. Zvládne i outdoorovou zátěž, protože je prachotěsný a nárazuvzdorný. Navíc má vestavěný mikrofon, takže může fungovat jako hands-free, například při jízdě na kole. 

Bezdrátové bluetooth připojení má dosah až 9 metrů, reproduktor se snadno nabíjí vestavěným USB konektorem a baterie vydrží 3 hodiny při střední hlasitosti poslechu. Polk BOOM Bit je v nabídce v pěti barevných variantách – černá, šedá, modrá, červená a žlutá.

Polk Audio je oceňovaný konstruktér a výrobce špičkových audio produktů a zároveň největší značka v rámci Sound United. Od svého založení v roce 1972 je Polk vedoucí značkou v prémiových reprosoustavách pro domácí kino v Severní Americe, je rovněž vedoucím výrobcem sound barů, sluchátek a bezdrátových reproduktorů. Společnost založená v roce 1972 třemi absolventy Univerzity Johna Hopkinse, je vlastníkem více než 60 patentů na inovace v konstrukci a technologiích v oblasti audia. 

Koncept BOOM (Born on Original Motives) vychází z jihokalifornské kultury street artu, fanatiků extrémních sportů, surfařů a uderground hudebníků a zcela odpovídá mottu -  Be Ready 4 Anything (připravte se na cokoli). 

V internetovém obchodě společnosti Audiopro Kreatek.cz je ke koupi za 999 Kč včetně DPH.