NOVÝ STOLNÍ A STOJANOVÝ VENTILÁTOR

Letní tropické teploty zatím nechtějí polevit. Radostné řádění dětí u vody je krásné, ale co všichni ti, co sedí doma či v kanceláři a pracují. Máte v kanceláři či pracovně klimatizaci? Také ne? Levnější alternativou jsou stolní či stojanové ventilátory SENCOR.

Nové vysoce kvalitní kovové ventilátory s aplikací z pravého dřeva mohou v těchto vedrech pomoci.  SENCOR přichází nejen s novým designem stojanu ventilátorů, ale i s novým tvarem lopatek pro tichý chod při maximálním výkonu. Menší, stolní ventilátor SFE 3080 s průměrem lopatek 30 cm je vybaven přední i zadní mřížkou, pogumovanou spodní částí, čímž je velmi stabilní, a lze jej nastavit do horizontální polohy či nastavit úhel sklonu. Rychlost rotace lopatek má 3 stupně. K dostání je za cenu 999 Kč.

Stojanový model SFN 4080 je celkově větší. Průměr lopatek má 40 cm a jeho stojan je nastavitelný do výšky 120 – 133 cm. Nohy ventilátoru jsou pevné a stabilní. Design je, stejně jako u stolního modelu, vyveden s aplikací z pravého dřeva. Stojanový model ventilátoru SFN 4080 je k dostání za 1499 Kč.