Pět lidí se zranilo při čelní srážce octavie s felicií

Pět lidí se v neděli odpoledne zranilo při automobilové nehodě v Lomnici nad Popelkou. Na místě zasahoval vrtulník záchranné služby a několik sanitek. Nejvážněji zraněná žena má poranění dutiny břišní, zbytek utrpěl menší šrámy. ČTK to řekl ředitel liberecké záchranky Stanislav Mackovík. Silnice z Lomnice do Jičína byla kvůli tomu zablokovaná.

Pět lidí se v neděli odpoledne zranilo při automobilové nehodě v Lomnici nad Popelkou. Na místě zasahoval vrtulník záchranné služby a několik sanitek.

Nejvážněji zraněná žena má poranění dutiny břišní, zbytek utrpěl menší šrámy. ČTK to řekl ředitel liberecké záchranky Stanislav Mackovík.

Silnice z Lomnice do Jičína byla kvůli tomu zablokovaná. Dvě auta, octavia s felicií, se srazila v nepřehledném místě v místní části Ploužnice krátce před 13:00. Zřejmě šlo o čelní náraz.

"Nejvážněji zraněnou ženu jsme vzali vrtulníkem na traumacentrum, zbytek rozvážejí sanitky po nemocnicích," řekl ČTK Mackovík. Policie odhadovala, že odklízení potrvá minimálně dvě hodiny.
 
zdroj: ČTK