SKUTEČNĚ KREATIVNÍ MIKROVLNNÁ TROUBA

Mikrovlnná trouba s grilem má v základní výbavě i unikátní nádobu Steam+Pan s nerezovým povrchem. Svoji fantazii při přípravě jídel v tomto modelu tak nemusíte ničím omezovat.

Inverter pro rovnoměrnou a rychlou úpravu pokrmů

Mikrovlnná trouba s grilem Panasonic NN-GD38HS s objemem 23 litrů využívá jako všechny kombinované modely mikrovlnek Panasonic inverterovou technologii, díky které je jídlo vždy připravené rovnoměrně na povrchu i uprostřed. To stejné platí i pro funkci rozmrazování a ohřevu. Zatímco běžné mikrovlnné trouby se opakovaně zapínají a vypínají během provozu na maximální výkon, technologie inverteru udržuje stále jeho optimální úroveň.

Křupavé na povrchu, šťavnaté uvnitř

Kombinací vaření a grilování dosáhnete perfektních výsledků v krátkém čase. Zatímco díky technologii inverteru se potraviny rychle uvaří, gril se postará o dozlatova upečený křupavý povrch. Obě funkce pracují současně, takže je výsledná doba přípravy pokrmu kratší. Technologie inverteru zároveň umožňuje i použití mikrovln.

Programovaní jedním tlačítkem

Panasonic NN-GD38HS je vybavený 17 automatickými režimy, takže se bez obav můžete pustit prakticky do jakéhokoliv receptu. Vestavěný snímač automaticky vybere úroveň výkonu a doporučený čas vaření. Díky časovači je možné si vaření naplánovat na libovolnou hodinu.

Speciální příslušenství

Mikrovlnná trouba má v základní výbavě doplněk v podobě nádoby Steam+Pan s napařovacím podnosem a nerezovou pokrývkou. Když nádobu použijete i s poklopem, vaše jídlo bude dokonale uvařené v páře. Při použití pouze spodní části nádoby pokrm ugrilujete nebo upečete do křupava.

Když jde o čas

Čas při přípravě jídel setří i další funkce. Funkce Quick 30 umožňuje jednoduchou a rychlou přípravu jídel za půl minuty. Další funkce Add Time vám zase při vaření uvolní ruce. Pokud čas nastavený automatikou nestačí a vy chcete nechat jídlo v troubě o trochu déle, tato funkce umožní přidat libovolné množství času předem, ne až po vypršení automaticky nastavené doby.

Panasonic NN-GD38HS je k dostání za 5 799 Kč.