Zmizel náramek za dvacet tisíc korun

Nejednoduchý případ řeší v těchto dnech policisté na Jilemnicku. Z pokoje jednoho z hotelů zmizel zlatý náramek v odhadované hodnotě dvacet tisíc korun.  

Zvláštní ale je, že hosté nepostrádají zlaté prsteny a drahé náramkové hodinky, peněženku ani elektroniku, které se nacházely na poličce. Těchto věcí si pachatel vůbec nevšiml, ani k poškození zámku dveří nedošlo.

„Žena, která oznámila ztrátu hodnotného šperku, se ubytovala v neděli večer společně s manželem a sedmnáctiměsíční dcerkou. Ještě v pondělí ráno si holčička s náramkem hrála. Když maminka z pokoje se svou rodinou dopoledne odcházela na vycházku, viděla ho ležet v dětské postýlce. Šlo o zlatý náramek značky Pandora s navlečenými třemi korálky z 18-ti karátového zlata a čtyřmi ze stříbra. Po návratu na pokoj v odpoledních hodinách žena zjistila, že náramek zmizel," popsala situaci policejní mluvčí Ivana Baláková. Pokud budou policisté úspěšní a zloděje dopadnou, obviní ho jak z přečinu krádeže, tak z porušování domovní svobody, za což ho soud může poslat do vězení až na tři roky.